Poligon mühendislik iştiraki bir kuruluş olan PLG LABS, 2021 senesinde kurulmuştur. Bursa’da kurulan PLG LABS Türkiye’ nin en gelişmiş ve ileri imalat teknolojilerine sahiptir. 2000 m²  alan üzerine kurulu olan PLG LABS, uzman kadrosu ile tasarımdan son kullanıcı ürüne kadar tüm ürün geliştirme süreçlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üreten PLG LABS, Projelendirme, Ürün Geliştirme, Kavramsal Tasarım, Analiz, Mekanik Tasarım, Üç Boyutlu Tarama, Tersine Mühendislik, Hızlı Prototipleme, Az Adetli İmalat, Son Kullanıcı Ürünler ve Komple Yeni Ürün Çözümleri konusunda hizmetler vermektedir. “PLG Labs hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.”

Değerlerimiz

• Gizlilik ve güvenilirlik • Şeffaflık • Uzun süreli çözüm ortaklığı

Plg Labs, bugünün en yeni teknolojileriyle hizmet verirken geleceğin teknolojilerine de yatırım yapmaktadır. Aynı zamanda faaliyet alanıyla ilgili eğitim kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına gönüllülük esasıyla düzenlediği eğitim, seminer, konferans gibi faaliyetlerle ait olduğu topluma katkı sağlamakta ve bunun kurumsal bir gereklilik olduğu inancını taşımaktadır.

Vizyonumuz

Sektöründe, hem yurtiçi hem de yurt dışı piyasada; kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile sunan, kendini sürekli gelişmeye odaklamış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda topluma fayda sağlayan; diğer tüm paydaşlarına katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmaktır.

Scroll to Top